Tel: +90 224 211 28 11 | Fax: +90 224 211 28 23 | Email: iletisim@tosab.org.trBOYDER BOYAHANECİLER DERNEĞİ

Bildiğiniz gibi Bursa'da Büyük Şehir Belediyesi tarafından Boyahanelerimizin sehir dışına taşınması için çeşitli baskılar yapılmaktadır. Son dönemlerde İl Çevre Sağlığı Komisyonu'da boyahanelere baskı uygulamaya başlamıştır.

Özellikle şehir içine sıkışıpkalan boyahanelerimizin giderek daha zorda kalacakları ve herbir boyahanenin müstakil arıtma tesisi yapabilmesinin zorlukları düşünülünce, boyahanelerimizi bir Tekstil Boyalıaileleri Organize Sanayi Bolgesi 'nde toplayarak ortak problemleri ortakça çözümlernek ve geleceğe daha iyi bir şekilde hazırlanabilmek için, daha önce hepbirlikte vilayette yaptığımız toplantıda alınan kararlar doğrultusunda BOYDER "Boyahaneciler Derneği" kurulmuş ve faaliyete başlamıştır.

Derneğimiz ilk olarak Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn.Erdem SAKER'i ve Vali Sn. Orhan TAŞANLAR'ı ziyaret ederek kendilerinden destek sağlamışur.Boyahanelerimizin ihtiyacı olan Organize Sanayi Bölgesinin talep mektubu Valiliğimizce düzenlenmiş ve Derneğimizce Sanayi Bakanlığına ulaştırılmıştır. Bu günlerde i998 planına alınması beklenmektedir. Diğer taraftan yer seçimi konusunda gerekli temaslar yürütülmektedir.

Faaliyetlerimiz Derneğimiz Kurucu Yönetim Kurulu tarafindan planlarup icra edilmektedir. Derneğimizin bütün çalışmaları siz değerli boyahanecilerirniz içindir. Bu nedenle mevcut tüm boyaharıelerimizin derneğimize üye olmaları gerekmektedir. Ancak bu surette oluşturacağınuz platformda bütün sorunlarınuzı konuşup kendi geleceğimizi kendimiz planlayabiliriz. Ekte gönderilen üyelik başvuru formunu doldurarak belirtilen geçici adrese gerekli belgelerle birlikte göndermeniz gerekmektedir. Bütün boyahanelerimizin doğal üyemiz olmalarına rağmen resmi olarakta üyelik müracaatının yapılıp onaylanması gerekmektedir.

0811211997 yılında kurulan demeğimizin 7. Olağan genel kurul Toplantısında, kısa adı BOYDER olan Bursa Tekstil Boyalıanecileri Yardımlaşma Derneği ismini "TOSAB SANAYİcİ VE İşADAMLARl DERNEGİ" kısaca TOSABSİAD olarak değiştirmiştir.

Derneğimiz Buttim İş Merkezi A3 - 708 adresinde faaliyet göstermektedir.
Demeğimizirı Giriş Ücreti : 500 TL
Yıllık Aidatı : 300 TL

HABERLER

Tüm Haberler

ÜYE FORMU

TOSABSİAD ÜYELİK EVRAKLARI (Şahıs Adına)

  1. Üyelik Başvuru Formu
  2. Nüfus Cüzdan Örneği (Fotoğraflı, Muhtarlıktan Onaylı)
  3. İkametgah Belgesi (Fotoğraflı, Muhtarlıktan Onaylı)
  4. 2 Adet Vesikalık Fotoğraf

Üye Formu İndir

BANKA HESAP BİLGİLERİ

T. VAKIFLAR BANKASI T.A.O.

FATİH SULTAN MEHMET ŞUBESİ
ŞUBE KODU : 699

IBAN NO : TR 8200 0150 0158 0072 8659 6271

YÖNETİM VE DENETİM KURULU

YÖNETİM KURULU

DENETİM KURULU

DERNEK TÜZÜĞÜ

Dernek tüzüğü için tıklayınız.